Első alkalommal érkezhettek iskolánkba diákok Veszprém németországi testvérvárosából. Márciusi látogatásunk után mi láthattuk vendégül a kilenc bottropi cserediákot, és a két kísérő tanárt. Az itt töltött egy hét alatt vendégeink megismerkedhettek iskolánk életével, játékos feladatokkal bemutattuk Veszprém nevezetességeit. Megcsodálhatták fővárosunk látnivalóit, jártak a Parlamentben, és sétahajóztak a Dunán. Ellátogattak a Herendi Porcelánmanufaktúrába, a Tihanyi Apátságba és a Tapolcai-tavasbarlangba is. A hétvégét a családokkal töltötték.

Gyorsan elrepült ez a hét, rengeteg közös élménnyel lettünk gazdagabbak, csiszolhattuk nyelvtudásunkat. Reméljük, hogy a kapcsolat hosszú időn keresztül fenn marad!