Híreink

Sportnap

Kedves diákok!

Az utolsó tanítási napon, 2018. június 15-én pénteken kerül sor az iskolai sportnapra. Az eseményről, a tervezett programokról és a jelentkezésről minden információt megtaláltok ezen a felületen.

Júniusi menza pótbefizetés

A júniusi menza pótbefizetésére a Vetési Gimnázium 46-os tanári szobájában van lehetőség az alábbi időpontban:

2018. június 1. (péntek) 10.30 - 12.00

Teljes ár: 4050 Ft (450 Ft/ebéd)

Kedvezményes ár: 2025 Ft (225 Ft/ebéd)

Ételallergiás ár: 2025 Ft (225 Ft/ebéd)

Kérjük, hogy a befizetésre mindenki a pontos összeget hozza magával, mert pénzváltásra nincs lehetőség! Bankkártyás fizetés is lehetséges.

„Édes anyanyelvünk”

A nyelvhasználati verseny megyei döntőjében Rácz Ágnes Éda (11.C) 2., Bögi Dóra (11.C) 3. helyezést ért el. Gratulálunk a lányoknak és felkészítőjüknek, dr. Kocán Béla tanár úrnak!

KOMPETENCIAMÉRÉS - 2017

A 2016-2017-es tanév 10. évfolyamára vonatkozó kompetenciamérés hivatalos intézményi jelentése itt érhető el, a telephelyi jelentés eredménye itt.
A korábbi évekhez hasonlóan diákjaink teljesítménye az országos átlagot jelentősen meghaladja.

Petanque Diákolimpia Országos Döntő

2018. május 14-én Sárváron rendezték a versenyt, ahol iskolánk 4 fős csapata (Babai Gábor 12.A, Bús Benedek 12.A, Kopasz Zoltán 12.B, Simon Balázs 12.D) a VI. korcsoportosok között 1. helyen végzett! Gratulálunk a fiúknak a szép sikerhez!

Júniusi menza befizetés

A júniusi menza befizetésére a Vetési Gimnázium 46-os tanári szobájában van lehetőség az alábbi időpontban:

2018. május 23. (szerda) 10.30 - 12.00 és 12.30 – 14.00

2018. május 24. (csütörtök) 10.30 - 12.00 és 12.30 – 14.00

Teljes ár: 4950 Ft (450 Ft/ebéd)

Kedvezményes ár: 2475 Ft (225 Ft/ebéd)

Ételallergiás ár: 2475 Ft (225 Ft/ebéd)

Belgiumi cserekapcsolat - Oudenaarde

A 9.C osztályból 17 diák utazott áprilisban belga cserepartnerünkhöz, a Bernardus College diákjaihoz. Az izgalmakkal teli repülős utazás nagyon vidáman telt. Sokan még nem repültek közülünk, ezért nekik ez még nagyobb élmény volt. Késő este érkeztünk meg Oudenaarde-ba a cserediákok iskolája elé, ahol a családok fogadtak minket.  Másnap kipihenten vágtunk neki a napnak. Ezt a délelőttöt azzal kezdtük, hogy felvontuk a magyar zászlót és elénekeltük a Himnuszt az iskola udvarán. Majd részt vettünk egy játékon, ahol megismerkedhettünk mindenkivel a csoportban, és az iskolájukban is körbevezettek minket. Egy parkban eltöltött kellemes ebéd után újabb játék vette kezdetét, ami közben felfedeztük a várost. A nap végét mindenki a fogadó családjával töltötte.

Ballagás 2018

2018. május 5-én ismét ragyogó napsütésben került sor a végzős évfolyam búcsúztatására. A korábbi évekhez hasonlóan idén is megtelt az iskola: szülők, családtagok, rokonok és barátok előtt a 4 végzős osztályunk utoljára járta végig az osztályteremtől az udvarig tartó utat. Az ünnepi műsor és az igazgatónő búcsúztató beszéde után a végzős osztályok elhelyezték idézetüket a haranglábon, végül a zászló ünnepélyes átadására került sor. Az iskola vezetősége ezúton szeretne köszönetet mondani minden osztálynak és osztályfőnöknek, akik részt vettek az iskola és osztálytermek feldíszítésében, valamint Horváth Judit tanárnőnek a műsor elkészítéséért. A ballagáson készült fényképek itt megtekinthetők.

Ballagási meghívó

Szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját ballagási ünnepélyünkre, melyet 2018. május 5-én szombaton 10 órakor tartunk iskolánkban.

Májusi menza pótbefizetés

A májusi menza befizetésére a Vetési Gimnázium 46-os tanári szobájában van lehetőség az alábbi időpontban:

2018. május 4. (péntek) 10.30 - 13.00

Teljes ár: 6750 Ft (450 Ft/ebéd)

Kedvezményes ár: 3375 Ft (225 Ft/ebéd)

Ételallergiás ár: 3375 Ft (225 Ft/ebéd)

Angol nyelvi verseny

2018. április 25-én diákjaink angol nyelvi szavalóverseny vettek részt. A versenyzők az élményeken és tapasztalatszerzésen túl értékes tárgy- és könyvjutalomban részesültek A Vetési Albert Gimnázium Diákjaiért Alapítvány, az Oxford Kiadó és az Amerikai Kuckó bőkezű támogatásának köszönhetően. Eredmények:

1. Szántó Kitti (10.A)
2. Kampis Tóbiás (9.C)
3. Orosz Milán (11.D)
4. Márkus Eszter (9.D)
Különdíjat kapott a „Kötelező vers előadásának” kategóriájában: Rózsa Ákos (10.B). Minden résztvevőnek gratulálunk!

Véradás

2018. április 21-én szombaton a Vetésiben 32 diák és tanár adott vért. Köszönjük a részvételt, a segítséget, különösen az első véradóknak, illetve Likerné Pucsek Rózsa tanárnő szervező munkáját!