December 14-én csütörtökön a nagyszünetben megnyitottuk az Állatportrék címmel meghirdetett fotópályázatra beérkezett munkákból szervezett kiállítást.

Az eredmények:

1.hely: Adorján Angéla (11.B)

2-3. hely: Rák Gergő (11.B) és Waldmann Donát (9.A)

4. hely: Erhardt Enikő (9.NY/D)

5. hely: Podolyák Tímea (11.B)

Az első 5 helyezett ingyen részt vehet a városunkban megrendezendő Fotós Viadalon. Még 4 alkotó kapott helyezésre szavazatot a zsűritől, akiket dicsérő oklevélben részesítettünk: Soós Georgina (9.C), Sipos Károly (12.D), valamint Csatári Nóra Éva és Bánlaki Ildikó tanárnők. A közönségszavazás díját Sipos Károly (12.D) nyerte. 25 pályázó vett részt a versenyen: diákok, tanárok, dolgozók egyaránt. Nagyszerű képeket értékelhetett a zsűri, melynek tagjai: Csík Andrea, Rozner Csaba, Likerné Pucsek Rózsa, Ruppert Tamás, Illy Eszter és a diákság részéről Deés Gergő voltak. A verseny nagyon szoros volt. A beérkezett fotókból válogattuk a kiállítást. Sajnos nem tudtunk minden képet kiállítani, de igyekeztünk minden alkotótól legalább egy fotót megjeleníteni. Ezúton köszönjük az iskolai Alapítvány támogatását és Takács Dorka segítségét! A kiállítást egykori kedves kollégánk, Szász László emlékének ajánljuk, aki a fotószakkör megálmodója volt iskolánkban. A képek január végéig megtekinthetők. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!