2018. május 5-én ismét ragyogó napsütésben került sor a végzős évfolyam búcsúztatására. A korábbi évekhez hasonlóan idén is megtelt az iskola: szülők, családtagok, rokonok és barátok előtt a 4 végzős osztályunk utoljára járta végig az osztályteremtől az udvarig tartó utat. Az ünnepi műsor és az igazgatónő búcsúztató beszéde után a végzős osztályok elhelyezték idézetüket a haranglábon, végül a zászló ünnepélyes átadására került sor. Az iskola vezetősége ezúton szeretne köszönetet mondani minden osztálynak és osztályfőnöknek, akik részt vettek az iskola és osztálytermek feldíszítésében, valamint Horváth Judit tanárnőnek a műsor elkészítéséért. A ballagáson készült fényképek itt megtekinthetők.