Március 22-én ünnepeljük világszerte a Víz világnapját. Ennek alkalmából a 9.B osztály szervezésében különleges programokon vehettek részt a diákok! Az aulában figyelemfelkeltő plakátokon olvashattak érdekességeket a diákok a vízfelhasználási szokásokról és arról, hogyan takarékoskodhatunk a vízkészlettel, valamint saját véleményüket, javaslataikat is leírhatták.

A víz-kvízben a Balaton élővilágával kapcsolatos fajismereti totót tölthettek ki. A vetélkedőn elért eredmény a következő lett:

1. helyezett : Misik Marcell, 11.B
2. helyezett: Rák Gergő, 12.A
3. helyezett: Danka Benedek, 12.A
4. helyezett: Sári Márk, 9.A
5. helyezett: Kovács Petra, 11.A
6. helyezett: Mayer Botond, 11.A

Gratulálunk az eredményhez! Jutalmuk az iskolai büfébe felhasználható kuponok voltak.

A vízivó versenynek is nagy sikere volt, rengetegen mérettették meg magukat. Hagyományhoz híven az osztály büfével is készült, ahol rengeteg saját kézzel készült finomságot lehetett kapni.

A programokon készült képek ezen a linken érhetőek el.