A Kenguru Nemzetközi Matematika Versenyen Majlik Bálint 9NyB osztályos diákunk megyei 3. helyezést ért el, Koszorús Nóra 9.C osztályos tanulónk pedig megyei 5. lett.
Gratulálunk az eredményekhez! Tanáraik: Csizmazia Imre és Sára Lukács Margit

Krucli Timót 12.A osztályos tanuló a Zrínyi Ilona Matematika Versenyen megyei 4. helyezést ért el. Neki is gratulálunk! Tanára: Kun Zsuzsanna

Idén a 9kny/c osztály 18 tanulója lehetőséget kapott, hogy egy hetet Belgiumban töltsön.

2024. május 23-án a 11.A és a 12.A osztályok spanyol kéttannyelvű tagozaton tanuló diákjai egy duplaórás spanyol nyelvű foglalkozáson vehettek részt Bihari Ágnes szervezésében.
Az interaktív, rendhagyó tanóra a pénzügyi alapismeretek világába vezette be a tanulókat, akik a szókincsbővítő játék, a hasznos tanácsokkal ellátott prezentáció után a gyakorlatban is kipróbálhatták frissen szerzett ismereteiket egy újszerű kvíz segítségével. A diákok munkáját egy nemzetközi csapat segítette, akik Costa Rica, Ecuador, Chile és Mexikó nyelvjárásaiba is betekintést nyújtottak.
Köszönjük az élvezetes programot!

Április 17-18.-án rendezték az Atlétikai Egyéni Pályafutó Bajnokságot, melyen nagyon szép eredményeket értek el a Vetésis diákjaink!
Gratulálunk nekik teljesítményükhöz!

Felber Zselyke:  400 m, 800 m, 4x400 m 1. hely
Németh Angelina:  400 m, 200 m 3. hely, 2. hely
Arnhoffer Kata:  1500 m, 3000 m 2. hely, 4. hely
Fekete Júlia:  4x400 m 1. hely
Kovács Noémi: 4x400 m 1. hely
Ádám Hanna: 4x400 m, 400 m, 200 m 1. hely, 2. hely, 1. hely
Gedra Bettina:  Távolugrás 1. hely
Knolmayer Viola: Távolugrás, 100 m 2. hely, 3. hely
Isztli Ádám:  Súlylökés 1. hely
Enyingi Donát:  Távolugrás, 100 m 4. hely, 4. hely

Idén tizenegyedik alkalommal került megrendezésre a program a Petőfi Színházban.
Iskolánk diákja,
Néninger Katarina 9.c osztályos tanuló is felléphetett az Ádámok és Évák ünnepe programon. A cél az volt, hogy kibontakoztathassák kreativitásukat, közelebb kerülve a színház világához és a magyar irodalomhoz. Óriási sikert arattak.
Katarina az egyik főszerepet játszotta. Egy 1880-as évekbeli történetet állítottak színpadra a fővárosi báli éjszakákról, melyet Szász Károly emlékiratai alapján rendeztek.
Gratulálunk a sikerhez.

Április 23-án iskolánkban ismét véradáson vehettek részt diákjaink és tanáraink.
Köszönjük a részvételt, köszönjük a segítséget!

Pintér Kristóf 9.C osztályos tanuló a múlt héten Szlovéniában az Európa Bajnokságon vett részt, tagja a Magyar Válogatottnak, valamit sportteljesítménye miatt már tavaly beválogatták a Héraklész programba, amit az országban a kiemelkedő sportoló gyerekeknek indítottak.

Idén tavasszal bekerült a vitorlás sportban kiemelkedő gyerekek szűk táborába is, a
" Development Squad".-ba. Nyáron Portugáliában fog részt venni a Világbajnokságon.

Eredményéhez gratulálunk, sok sikert a további versenyekhez.

A 2023/24-es tanév történelem OKTV döntőjében

Tóth Róbert István (12.B)
17. helyezést ért el.

Gratulálunk az eredményhez!