Osztályaink

2018/2019. tanév

  9.KNY/A    9.NY/B    9.KNY/C    9.NY/D 
9.A 9.B 9.C 9.D
10.A 10.B 10.C 10.D
11.A 11.B 11.C 11.D
12.A 12.B 12.C 12.D

 

9.KNY/A osztály, osztályfőnök: Kristóf Judit

Felső sor: Baranyi Csenge, Bohon Dorka, Fodor Botond, Horváth Kristóf, Ács Benedek, Bihary Béla, Németh Krisztián, Takács Regő, Németh Áron, Demeter Mór, Molnár Regina, Végh Boglárka

Középső sor: Asbóth Bettina, Zanathy Dóra, Németh Anna, Schlenker Nikolett, Nyitrai Lilla, Pintér
Fruzsina, Balássa Zsófia, Kramli Kinga, Alexa Dóra, Bernáth Ramóna, Farkas Hanna, Lesetár Mónika,
Fodor Anna, Kirsch Natália, Kocsis Kata

Első sor: Rácz Enikő, Nagy Boglárka, Edelényi-Szabó Alexa, Varga Gréta, Kristóf Judit of., Csidei
Rebeka, Biczi Dorina, Vajda Réka, Weinhoffer Regina

9.NY/B osztály, osztályfőnök: Szarkáné Gáspár Andrea

Első sor: Keller Fruzsina, Remetei Sára, Horváth Csenge, Wagner Dorka, Szarkáné
Gáspár Andrea, Kiss Dorottya, Kósa Boróka, Farkas Anna, Papp Krisztina

Középső sor: Molnár Blanka, Cseke Ramóna, Sefcsik Vivien, Gitta Panna, Bittmann Panna, Giron Réka,
Mészáros Róza, Porkoláb Panka, Barta Eszter, Antal Zsófia, Pető Luca, Sepsi Réka, Kovács Kata,
Fazekas Anna, Varga Regina, Tehel Vivien, Gaál Gabriella

Hátsó sor: Tomka Lukács, Schermann Marcell, Mester Csanád, Vajda Péter, Hegedűs Csaba, Fenes
Márk, Jakab Koppány, Schei András, Fülöp Zsigmond, Tombor Madarassy Koppány, Kiliti Bence

 

9.KNY/C osztály, osztályfőnök: Nyerges Katalin

Felső sor: Szijártó Laura, Simonyik Boglárka, Páll Sebestyén, Petrák Richárd, Nemes Simon, Tóth Bertalan, Tóth Márton, Horváth Dávid, Cora Chiara, Braun Diána, Búzási Laura

Középső sor: Morgan Matilda, Domján Dominika, Basa Léna, Bende Szonja, Deák Blanka, Tóth Réka, Plopp Fruzsina, Kőhegyi Kitti, Mező Zsófia, Papp Zsófia, Papp Anna, Segesdi Oktávia, Nagy Fanni, Sebestyén Szabina, Szúdy Gergely

Alsó sor: Sós Dorina, Horváth Dorina, Csuta Dóra, Kocsi Réka, Nyerges Katalin (osztályfőnök), Papp Janka, Papp Julianna, Papp Sára, Csányi Rita

 

9.NY/D osztály, osztályfőnök: Pál Judit 

Felső sor: Horváth Bálint Zsombor, Papp Máté, Szücs Levente, Sütő Marcell, Sanda Gábor, Pekli Áron Zsombor, Lipták Gábor András, Balatincz Bálint, Diószegi Mátyás, Vassányi Hunor Csongor, Éri Mátyás, Csizmadia Zsófia, Kálmán Benedek

Középső sor: Kormány Sára, Szlávik Angelika, Bujdosó Boglárka, Bokrossy Réka, Kángli Kinga, Raj Alexandra, Horváth Jázmin, Slemmer Eszter, Herczeg Júlia, Temesfalvi Lili, Rabbani Khalisha Athaya, Humpók Fanni, Havér Sára, Szánti Tünde, Egyed Barnabás Ádám

Alsó sor: Domonkos Dorina, Szabó Ágota, Wagenhoffer Vivien, Porobić Zoé, Huszka Laura, Pápai Polli, Novák Valéria, Vasvári Zsófi

9.A osztály, osztályfőnök: Imre Tamás 

Felső sor: Másli Gábor, Béli Kristóf, Vörös Bálint, Horváth Dániel, Csabai Dániel, Márton Milán, Tápler-Dégi Dominik, Somogyi Dániel, Dézsi Belián, Sári Márk, Previcz János, Zsetnyai
Ákos
Középső sor: Vas Alexandra, Papp Kata, Borsos Dora, Bangó Panna, Gyimesi Laura, Nagy Bernadett, Fekete Boglárka, Ender Barbara, Horváth Réka, Örkény Borbála, Kuszi Eszter,
Holovits Anna Lili
Alsó sor: Farkas Luca, Kaszta Friderika, Németh Csenge, Rónay Boglárka, Imre Tamás (osztályfőnök), Kámán Nelli, Bácskai Kinga, Király Tamara, Ébner Hanga

Hiányoznak: Bede Gabriella, Ladomérszky Benedek

9.B osztály, osztályfőnök: Csepelyné Gáncs Judit

Felső sor: Borbély Ádám, Pónácz András, Szabó Kornél, Arbas Sociàs Carlos Alexander, Forsthoffer Áron, Perlaki Bence, Horváth Benedek, Takács Milán, Süli Dániel, Gyarmati Gergő, Tóth Péter, Brodmann Marcell

Középső sor: Szalai Vanessza, Szabó Hanga, Fekete Rebeka, Bálint Benedek, Vonyó, András, Mátyás Balázs, Pintér Virág, Simicska Anna, Kaszián Réka, Bambek Diána, Altner Dorottya, Balta Réka, Kállai Gergő

Alsó sor: Fekete-Nagy Flóra, Molnár Izabella, Jurcsó Janka, Baráth Kitti, Csepelyné Gáncs Judit (osztályfőnök), Kovács Luca Antónia, Zab Johanna, Krebsz Zea, Buda Viktória

9.C osztály, osztályfőnök: Erdélyiné Győri Judit

Felső sor: Szappan Réka, Gyarmati Júlia Rita, Ujhelyi Hetti, Lukács Hanna Lili, Erdődi Sámuel, Óváry-Nagy Ádám, Molnár Dénes Kristóf, Kovács Botond, Antal Máté

Középső sor: Spiák Eszter Blanka, Báder Vivien, Tóth Hanna, László Virág Cseperke, Cserhalmi Anna Krisztina, Szőke Panna, Fellegi Fruzsina Virág, Soós-Nagy Hanna Júlia, Kurucz Dorka, Hadnagy Zsóka, Török Lili, Szabó Viktória, Tóth Lilla, Kishalmi Kitti

Alsó sor: Paprika Angelika Bora, Jakucs Petra, Tordai Luca, Kiss Rebeka, Erdélyiné Győri Judit (osztályfőnök), Bálint Mercédesz, Tatai Liliána, Pálosfalvi Anna Zsófia, Kápolnás Kata

 

9.D osztály, osztályfőnök: Szatmári Éva

  

Felső sor: Vajda Dávid, Fehér Áron Attila, Erdélyi Benedek, Topár Ádám, Hajdú Tamás Ferenc, Horváth Dominik, Balázs Mátyás, Majkó Zsombor Bálint, Lőrincz Dániel, Molnár
Kristóf István, Rozgonyi Zsombor, Müller Bence László

Középső sor: Békéssi Sára, Krámer Júlia, Polgár Patrícia, Izsó Lili Jázmin, Kajári Réka Eszter, Erhardt Enikő, Gárdonyi Nóra, Tóth Liza Klára, Takács Alexandra, Szvath Júlia,
Tóth Zsófia, Pózna Melinda, Magyar Sára Napsugár, Oláh Réka, Beődi Babara, Törőcsik Lili

Alsó sor: Novák Boglárka, Somlai Viktória, Noé Pálma, Róza Nicolle Valéria, Szatmári Éva (osztályfőnök), Bálint Kata, Lendvai Dóra Laura, Topár Dániel, Varga Bálint

Hiányzik: Jónás Janka

10.A osztály, osztályfőnök: Kristóf Gábor

 

10.B osztály, osztályfőnök: Likerné Pucsek Rózsa

 Felső sor: Nyitrai Botond, Nagy Zsombor, Gaal Bendegúz, Hegedüs Dávid, Muszáj Ákos, Kárpáti Koppány, Viszt Patrik, Holczer Bence, Simon Benedek, Rózsa Dániel, Kálmán Kristóf

Középső sor: Gettinger Leila, Ernhoffer Petra, Fülöp Mátyás, Rácz Gergely, Bíró Boglárka, Amrein Dóra, Kerekes Flóra, Takács Dorottya, Horváth Benedek, Veisz Flóra, Zentai Nóra, Korbély Violett, Szalai Sándor, Szíjártó Bálint, Mészáros András, Kövér Júlia

Első sor: Bertalan Boglárka, Kovács Noémi, Szolga Veronika, Szél Anikó, Likerné Pucsek Rózsa (osztályfőnök), Meggyes Zsuzsanna (osztályfőnök helyettes), Takács Boglárka, Szopori Éva, Dóczi Benedek, Dienes Luca

 

10.C osztály, osztályfőnök: Papp Katalin

Felső sor: Kovács Ákos, Törös Mátyás, Scholtz Huba, Kampis Tóbiás, Kovács Péter, Molnár Dániel, Halász Ábel, Kisgyörgy Ákos

Középső sor: Papp Helka, Orbán Doroti, Taferner Dóra, Szamosi Lili, Kovács Luca, Végh Jázmin, Sipos Sára, Virágh Anna, Sasvári Julianna, Nemes Hajnalka, Király Dorka, Molnár Zsófia, Csicsics Fanni

Első sor: Füstös Réka, Benedek Tekla, Horváth Adriána, Badik Fanni, Papp Katalin (osztályfőnök), Csőszi Janka, Csomai Sára, Horváth Vivien, Palotás Dóra

 

10.D osztály, osztályfőnök: Nyerges Eszter

hátsó sor: Himmer Olivér, Simon Márton, Szmetán Máté, Schwarz Benedek, Szuromi Benedek, Nagy Benedek, Molnár Attila, Heller Daniel, Nagy Dániel, Vass Szilárd, Tóth Ádám, Gubics Ádám

középső sor: Takács Kata, Márkus Eszter, Somlai Róza, Nagy Liliána, Szabó Sarolta, Fábián Éva, Buzás Gergely, Geipl Marcell, Fehér Fanni, Kovács Laura, Ravasz Rebeka, Zab Martina, Gulyás Fanni

alsó sor: Vozár Luca, Pungur Brendon, Zoltáni Dominik, Tóth Dániel, Nyerges Eszter (osztályfőnök), Kauker Dominik, Lengyeltóti Milán, Kreisz József, Tóbiás Bálint

 

11.A osztály, osztályfőnök: Varga Balázs

Felső sor: Lőrincze Bernadett Georgina, Dobi Bence, Wiczián Soma, Mayer Botond, Punk József Ádám, Mária Levente, Szücs Máté, Pusztai Kornél, Penk András, Praznovszky Pál

Középső sor: Papp István, Sáfár Csenge, Rybár Petra Réka, Salamon Bettina Kitti, Tauz Laura, Tromler Kata Rebeka, Kovács Jázmin, Mesterházi Zsófia, Kovács Petra, Szmik Anna Dorina, Orosz Blanka, Nováky Barbara, Sebestyén Blanka

Ülő sor: Kőhegyi Ákos, Csuta Áron, Rentler Zsanna, Tóth Sára Eszter, Varga Balázs (osztályfőnök), Szabó Orsolya, Herczeg Jeromos, Fehér Anna, Szabó Szilárd

A képről hiányzik: Szabó Eszter, Döbrösi Máté és Szántó Kitti

 

11.B osztály, osztályfőnök: Csatári Nóra Éva  

Első sor: Samu András, Török Zsófia, Fogl Johanna, Kovács Kitti, Csatári Nóra Éva (osztályfőnök), Sötét Klaudia, Goór Júlia, Trum Dorina, Molnár Regina

Középső sor: Lajosfalvi Ákos, Abafalvi László, Pintér Judit, Gyarmati Anna, Sas Zsófia, Maczkó Lilla, Horváth
Alexandra, Somos Réka, Mérő Dominika, Péntek Anna, Lukáts Sára

Utolsó sor: Nagy Péter, Csizmadia Dániel, Cserép Ádám, Éles Benedek, Palasics Kristóf, Kis Dániel, Misik Marcell, Dóczi Péter, Strba Dániel, Rózsa Ákos, Ulrich Márk, Baranyai Marcell, Takács Benedek

11.C osztály, osztályfőnök: Orosz Enikő

Alsó sor: Bencze Zsófi, Serbán Melitta, Tóth Szimonetta, Orosz Enikő (osztályfőnök), Fadgyas Eszter, Guba Emese, László Lola

Középső sor: Godány Ráhel, Sinkó Dorina, Litauszki Barbara, Iglói Lili, Gyüre Dóra, Pesti Eszter, Némethy Hanna

Felső sor: Bartha Dániel, Szarka Zsófia, Balogh Luca, Berek Barbara, Péterfay Laura, Kovács Dorottya,
Czaun Réka, Sevinger Zsolt

 (Hiányzók: Ernyei Barbara, Török Boglárka Surányi Boglárka)

 

11.D osztály, osztályfőnök: Czuppon Anett

Felső sor: Ender Blanka, Futtató Veronika, Király Lilien, Hrubi Anna, Bálint Helga, Nagy Lizi, Solymosi Tina, Harnócz Panka, Pesti Bia, Balló Anna

Középső sor: Berki Vivien, Szécsi Lilla, Székely Anna, Kovács Luca, Borbás Kitti, Nagy Barbara, Varga Boglárka, Tóth Tímea, Kulcsár Orsolya, Krasznai Míra, Csete Réka, Kondri Tímea, Kovács Liza

Alsó sor: Nagy Ákos, Molnár Krisztián, Nagy Zsombor, Lőrincz Attila, Czuppon Anett (osztályfőnök), Simon Máté, Nemes Bálint, Kovács Ákos, Csepeli Martin 

12.A osztály, osztályfőnök: Kun Zsuzsanna

  Ülő sor: Alejandro Rosales Rodriguez, Majkó Ádám, Horváth Patrik, Bíró Barna, Kun Zsuzsanna (osztályfőnök), Kocsis Márton, Barta Bertold, Dabosi Máté, Fülöp Réka

Középső sor: Kuti Zsófia, Fábián Ágnes, Krámli Kitti Bianka, Reitmeisz Kornél, Lukács Luca Borbála, Fejes Lívia, Szücs Naomi Anna, Gestmár Anna, Kocsis Fanni, Renkó Evelin, Bálint Eszter, Hadobás Vivien, Gallyas-Lakatos Eszter, Zergi Viktória, Csuhaj Kata, Fülöp Luca

Hátsó sor: Bendicsek Ákos, Bencsik Áron, Szekeres Dominik, Bódy György, Kerekes András, Németh Martin, Pál László, Enessey Fanni, Molnár Csenge, Sári Júlia

12.B osztály, osztályfőnök: Resch Lajos  

Álló sor: Gyurkó Barnabás, Danka Benedek Péter, Tuboly Levente, Rák Gergő Attila, Osváth Bálint Imre, Égerházi Simon, Kasza Balázs

Középső sor: Bácsi Fanni Eszter, Kiss Virág Tünde, Tóth Patrícia Szonja, Nagy Linda, Szerdahelyi Panna, Angyal Rebeka, Balassa Boglárka Izabella, Kekk Zsófia, Adorján Angéla, Gáspár Anna, Ébner Dorottya, Bulyáki Lili

Ülő sor: Pintér Eszter, Sugár Patrícia Aida, Eckert Zsófia, Knackstedt Sára Carola, Resch Lajos (osztályfőnök), Szmulai Réka, Adorján Réka, Anczman Katalin Eszter, Podolyák Tímea

12.C osztály, osztályfőnök: Molnár Enikő

Felső sor: Bárány Milán, Abod Benedek, Kisgyörgy Ádám, Szépvölgyi Dániel, Csillag
Dávid, Rónay Barnabás, Horváth Hanna
Középső sor: Fazekas Laura, Melkovics Dea, Veres Lili, Végh Blanka, Gácser Ramóna,
Fülöp Sára, Dragomir Virág, Rudalics Lili, Samu Tímea, Horváth Eszter, Hörömpöly Klaudia, Csomai
Panna
Alsó sor: Csóri Bence, Hadobás Zsófia, Zakariás Fanni, Nagy Luca, Molnár Enikő
(osztályfőnök), Csutak Noémi, Bögi Dóra, Petrák Rebeka, Rácz Ágnes Éda

12.D osztály, osztályfőnök: Horváth Judit

 Felső sor: Papp Krisztián, Keszler Bálint, Mihálovics Ákos, Kovárczi Roland, Csontó Zoltán, Csizmadia Nóra, Dömök Bálint, Bujdosó Bence

Középső sor: Halász Attila, Orosz Milán, Hári Levente, Hernádi Bence, Szmetán Péter, Nagy Dorina, Szokolics Alíz, Gál Bálint, Hungler Félix, Gál Kristóf, Juhász András

Alsó sor: Dreska Regina, Tóth Dóra, Novák Bernadett, Németh Dorka, Horváth Judit (osztályfőnök), Papp Luca, Göndöcs Petra, Sebestyén Dóra, Bodor Anna
(Hiányzók: Deés Gergő, Kovács Bence, Mecséri Kata, Szabó Réka)