A Megyei Úszás Diákolimpián Matyikó Milán 12.D osztályos tanulónk a 100m gyorsúszás versenyszámon első helyen ért célba, így ezzel az eredményével bejutott az Egerben megrendezésre kerülő országos döntőbe! Milán 100m mellúszásban is indult, ahol a 2. helyen végzett! Emellett a mix 4x50m-es gyorsváltó is elsőként csapott a célba, így a váltónk is kivívta az országos szereplés jogát!!

A csapat tagjai: Lénárt Laura, Pápay Zita, Matyikó Milán és Szántó Benedek

Gratulálunk a szép eredményhez!!

Vasárnap került megrendezésre iskolánkban a leány torna diákolimpia országos elődöntője, melyen gimnáziumunk tornacsapata első helyen végzett.
Gratulálunk a lányoknak! Irány az országos döntő!

A csapat tagjai: Csikó Kinga, Gugolya Zsófia, Lénárt Laura, Magasházi Natasa, Polák Luca, Pölczman Szofi
Gugolya Zsófia egyéniben is aranyérmes lett, valamint Polák Luca is az élmezőnyben végzett.
Hajrá Vetési!

A versenyről készült képek megtekinthetőek itt: Galéria

Szombaton került megrendezésre Pakson, a Kispályás Floorball Diákolimpia Országos Döntője.

Iskolánk csapata a 7. helyen végzett.

A csapat tagjai:Gál Dávid (12A), Hidvéghy Ádám (12A), Horváth Gergő (12A) ,Mészáros Gergő (10C), Magyar István (9NyD), Trombitás Márton (9KNyA)