Fiú kézilabdacsapatunk ezüstérmes a Diákolimpián!

A Vetési Gimnázium történetének egyik legjobb eredményét érte el a fiú kézilabdacsapat: ezüstérmet szerzett a Diákolimpia Országos Döntőjében, melyet az elmúlt hétvégén Nyíregyházán rendeztek. A csoportmérkőzések során két győzelmet arattak, az elődöntőben magabiztos játékkal verték a nyíregyházi Arany János Gimnázium csapatát. A döntőben a siófoki Mathiász János Gimnázium csapatától kaptak ki, ahol a játékosok többsége a balatonboglári Nemzeti Kézilabda Akadémia keretéhez tartozik. Gratulálunk a fiúknak és Varga Balázs tanár úrnak a sikeres szerepléshez! Ezúton szeretnénk ismét köszönetet mondani Ivo Diaznak, a Telekom Veszprém utánpótlás edzőjének, hogy vállalta a csapat irányítását, valamint Éles Józsefnek, hogy lehetővé tette a csapat elutazását Nyíregyházára. A döntőn készült képek itt megtekinthetők.