A közelmúltban, március 23-24-én rendezte meg a Magyar Erőemelő Szövetség a Fekvenyomó Diákolimpiát Budapesten. Idén először nem tartottak regionális versenyeket, így egyszerre 835 fő nevezése érkezett a Szent Gellért Sportcsarnokban megtartott döntőre. Iskolánkat 3 diák képviselte a népes mezőnyben, először indultak ezen a megmérettetésen, s nagyon szépen szerepeltek, mindenki a saját súlycsoportjában.

Knolmayer Viola Kata (9.B) az előkelő 4. helyen végzett, míg Bartal Zétény (9.B) és Holéczy Ödön (9.ny/D)  a 20. helyezést szerezte meg.
Gratulálunk a szép eredményekhez!
Kedden a rossz időjárásra tekintettel a Stadion munkacsarnokában tartották meg a  Lány Foci Diákolimpia tavaszi fordulóját. Nagyszerűen játszottak a lányok, így a rendkívül izgalmas és fordulatos mérkőzések után, az Ipari és a Táncsics iskola csapatát megelőzve végül az első helyen jutottak tovább a vetésisek a megyei döntőbe, amelyre április 25-én kerül sor.
Gratulálunk az eredményhez és sok sikert kívánunk a következő mérkőzésekhez!
A csapat tagjai: Balogh Janka Nóra, Csizmadia Csenge Boróka, Kiss-Hajnal Virág, Koszorus Nóra, László Krisztina, Molnár Sára, Péntek Zsófia, Schvéder Kata Sára, Sirhán Nadin Eszter, Szentmihályi Eszter, Szörényi Anna Dorina, Vörös Nóra

Felkészítő testnevelő: Németh Edina

Hősies és kiváló csapatteljesítménnyel, sokszor parádés játékkal, az V-VI. korcsoportos fiú floorball unihoki diákolimpiai csapat bejutott az országos döntőbe!
Igazi sporteredményről beszélhetünk, mert a nap utolsó mérkőzésén egy nagyon jó csapat ellen 5-1-ről fordítottunk 5-6-ra! Le a kalappal a fiúk előtt!
A csapat tagjai:
Trombitás Márton 9.KNyA, Giron Gergely 10.A, Tórh Máté 10.A, Mészáros Gergő 10.C, Horváth Gergő 12.A, Hidvéghy Ádám 12.A, Trombitás Balázs 11.A

Testnevelő tanár: Kovács Tamás