Tanáraink

Tanári munkaközösségek

A fogadóóra időpontok a 2018/19-es tanév 1. félévére vonatkoznak

FényképNévTanított tárgyaiFogadóóra
Babóczkyné dr. Szőke EditangolSzerda 6. óra
Bánlaki Ildikótársadalomismeret, rajz, etika, művészetek
Burillo Lozano, Ignaciospanyol nyelvSzerda 5. óra
Ciberias Barja, Davidspanyol történelem, spanyol civilizáció, spanyol nyelvKedd 3. óra
Csatári Nóra Évabiológia, kémiaCsütörtök 5. óra
Csepelyné Gáncs Juditkémia, matematika, laborSzerda 2. óra
Csík Andreanémet, francia, francia civilizáció
Czeglédi DóraspanyolKedd 5. óra
Czuppon AnettangolSzerda 6. óra
Demes Andreamagyar
Erdélyiné Győri JudittestnevelésSzerda 3. óra
Forrásné Toldy Tündeangol
Gáncsos Gabriellaföldrajz, matematikaSzerda 2. óra
Glatzné Gyömörei Irénéletvitel
Horváth JuditmagyarSzerda 2. óra
Imre Tamástörténelem
Imreh LászlómatematikaKedd 3. óra
Juhász Orsolyamatematika, informatikaKedd 2. óra
Kádár JutkamatematikaKedd 3. óra
Kaizerné Meggyes ZsuzsannanémetKedd 4. óra
Kalocsainé Szmeló MagdolnamagyarCsütörtök 3. óra
Kiss Cecíliaspanyol
Dr. Kocán BélamagyarKedd 5. óra
Kósa KatalinnémetKedd 4. óra
Kovács Rita Felíciaangol, német
Kovács TamástestnevelésSzerda 3. óra
Kreschkáné Világhy Bernadettbiológia
Kristóf Gábormatematika, fizikaKedd 3. óra
Kristóf Juditmatematika, fizika, laborHétfő 4. óra
Kun Zsuzsannamatematika, fizika, laborHétfő 3. óra
Lakóné Adonyi KrisztinainformatikaCsütörtök 2. óra
Likerné Pucsek Rozáliabiológia, kémiaKedd 6. óra
Lunk Gabriellatánc
Martos Bertelli, Davidspanyol nyelvHétfő 5. óra
Mező KrisztinaangolSzerda 4. óra
Molnár Enikőfrancia, történelemHétfő 8. óra
Nádasi EditangolHétfő 2. óra
Nagy-Kasper Juditbiológia, laborHétfő 4. óra
Németh Edinatestnevelés
Nyerges EszterangolPéntek 2. óra
Nyerges Katalinfrancia, földrajzHétfő 4. óra
Orosz Enikőtörténelem, franciaSzerda 2. óra
Pál Judittörténelem, biológiaHétfő 4. óra
Papp Katalinföldrajz, matematikaHétfő 4. óra
Pucsek Zsuzsannatánc és dráma, magyarHétfő 5. óra
Resch LajosnémetHétfő 5. óra
Rozner Csabarajz, történelemHétfő 4. óra
Simon Zsoltangol
Szántai Erzsébetfrancia civilizációKedd 4. óra
Szarka Lászlóföldrajz, történelem
Szarkáné Gáspár Andrea németPéntek 1. óra
Szász PétertestnevelésCsütörtök 4. óra
Szatmári Évaangol, németHétfő 7. óra
Szedlák RékaspanyolHétfő 5. óra
Tessier, Nicolasfrancia
Tislér NorbertfizikaKedd 3. óra
Tóth ZsuzsannaénekPéntek 2. óra
Török Adélangol, spanyolSzerda 4. óra
Vajcs MártoninformatikaCsütörtök 3. óra
Varga Balázs testnevelés, gyógytestnevelésHétfő 4. óra