Cikkek

Atlétika Diákolimpia Ügyességi és Váltóbajnokság

Remekül szerepeltek diákjaink a verseny Országos Döntőjében. Leány svédváltónk (Papp Kata 9.KNY/A, Hadnagy Zsóka 9.KNY/C, Renkó Evelin 11.A, Bányia Petra 12.A) 2., fiú svédváltónk (Zsetnyai Ákos 9.KNY/A, Csuta Áron 10.A, Szűcs Máté 10.A, Juhász András 11.D) iskolacsúcsot futva 11. helyen végzett. Gratulálunk versenyzőinknek!

Atlétika Diákolimpia Ügyességi és Váltóbajnokság

Kiválóan szerepeltek diákjaink a verseny Veszprém Megyei Döntőjében. Leány svédváltónk (Papp Kata 9.KNY/A, Hadnagy Zsóka 9.KNY/C, Benedek Tekla 9.C, Bányia Petra 12.A) és leány távolugró csapatunk ugyanebben az össszeállításban 1., fiú svédváltónk (Zsetnyai Ákos 9.KNY/A, Csuta Áron 10.A, Szűcs Máté 10.A, Juhász András 11.D) 2. helyen végzett. Mivel meghívásos versenyről van szó, jó eséllyel pályázik mindegyik csapatunk az Országos Döntőre, melyet október 15-én rendeznek. Gratulálunk versenyzőinknek!

Mezei Futó Diákolimpia Országos Döntő

Április 11-én került sor a versenyre, ahol iskolánkat két korcsoportban 4 csapat képviselte. A kb. 2500 induló helyzetét a rendkívül erős szél is nehezítette. Legjobban a VI. korcsoportos lányok szerepeltek: 3. helyen végeztek. A többi csapatunk helyezése:

-          VI. korcsoportos fiúk: 13. hely,

-          V. korcsoportos lányok: 21. hely,

-          V. korcsoportos fiúk: 21. hely.

Egyéniben ketten jutottak a legjobb 10 közé: Bányai Petra (11.A) és Barabás Gábor (12.C) is 8. lett! Gratulálunk versenyzőinknek!

Kiemelkedő sportsiker

Iskolánk 12.A osztályos diákja, Bús Benedek az ausztriai Illnitz városában rendezett Centrope Cup petanque csapatversenyben - a Pro Petanque Wien egyesület igazolt sportolójaként - a 83 induló közül 1. helyen végzett! Gratulálunk Benedeknek és további sikereket kívánunk a jövőben is! Az eseményen készült fényképek itt megtekinthetők.

Mezeifutó Diákolimpia

A múlt héten került sor a verseny Megyei Döntőjére, melyet a Gulyadombon rendeztek. A vetésis diákok kiválóan szerepeltek, mind a 4 váltónk 1. helyen végzett, igy részt vehet a Gödöllőn rendezendő Országos Döntőn! Gratulálunk versenyzőinknek! A részletes eredmények itt megtekinthetők.