Hősies és kiváló csapatteljesítménnyel, sokszor parádés játékkal, az V-VI. korcsoportos fiú floorball unihoki diákolimpiai csapat bejutott az országos döntőbe!
Igazi sporteredményről beszélhetünk, mert a nap utolsó mérkőzésén egy nagyon jó csapat ellen 5-1-ről fordítottunk 5-6-ra! Le a kalappal a fiúk előtt!
A csapat tagjai:
Trombitás Márton 9.KNyA, Giron Gergely 10.A, Tórh Máté 10.A, Mészáros Gergő 10.C, Horváth Gergő 12.A, Hidvéghy Ádám 12.A, Trombitás Balázs 11.A

Testnevelő tanár: Kovács Tamás

Hétvégén került megrendezésre a Szertorna Diákolimpia Országos Döntő, melyen gimnáziumunk leány csapata bronzérmet szerzett, fiú csapata pedig 6. helyen végzett. Egyéni összetett versenyben Gugolya Zsófia a dobogó második fokára állhatott.

Gratulálunk nekik az elért szép eredményekhez!

Lány csapat tagjai: Csikó Kinga, Gugolya Zsófia, Lénárt Laura, Magasházi Natasa, Polák Luca, Pölczman Szofi

Fiú csapat tagjai: Horváth Gergő, Nyírő Noel, Rozsos Regő, Szabó Ádám, Vigh Balázs

A Megyei Úszás Diákolimpián Matyikó Milán 12.D osztályos tanulónk a 100m gyorsúszás versenyszámon első helyen ért célba, így ezzel az eredményével bejutott az Egerben megrendezésre kerülő országos döntőbe! Milán 100m mellúszásban is indult, ahol a 2. helyen végzett! Emellett a mix 4x50m-es gyorsváltó is elsőként csapott a célba, így a váltónk is kivívta az országos szereplés jogát!!

A csapat tagjai: Lénárt Laura, Pápay Zita, Matyikó Milán és Szántó Benedek